Osiedle Złota 9-tka - Złotoryja

Jerzmanicka / Złotoryja

Gotowe do odbioru ostatnie wolne mieszkanie

galeria

UWAGA: WIZUALIZACJE PRZEDSTAWIAJĄ PRZYKŁADOWE WYKOŃCZENIE ELEWACJI BUDYNKU ORAZ TERENU. ZAKRES WYKOŃCZENIA ELEWACJI, UŻYTE MATERIAŁY, KOLORYSTYKA, ZAGOSPODAROWANIE TERENU, MAŁA ARCHITEKTURA ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ BUDOWLANĄ, WYKONAWCZĄ LUB POWYKONAWCZĄ. WYPOSAŻENIE I WYKOŃCZENIE LOKALI STANOWIĄ PRZYKŁADOWĄ ARANŻACJĘ OKREŚLAJĄCĄ FUNKCJONALNOŚĆ MIESZKAŃ. WYPOSAŻENIE, ILOŚĆ, RODZAJ, MARKA, LOKALIZACJA ORAZ WIELKOŚĆ ZAPROPONOWANYCH URZĄDZEŃ MA CHARAKTER ORIENTACYJNY. LOKALIZACJA PRZYKŁADOWEGO WYPOSAŻENIA I WYKOŃCZENIA POWIĄZANA JEST Z PROJEKTOWANĄ INFRASTRUKTURĄ BUDYNKU. WIZUALIZACJE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH OGÓLNODOSTĘPNYCH LUB WNĘTRZA LOKALI STANOWIĄ PRZYKŁADOWE I ORIENTACYJNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA. MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE WNĘTRZ MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ OD PRZEDSTAWIONYCH NA WIZUALIZACJI. ZAKRES WYPOSAŻENIA I WYKOŃCZENIA LOKALU OKREŚLA UMOWA NABYCIA LOKALU. ZAKRES WYPOSAŻENIA I WYKOŃCZENIA POMIESZCZEŃ OGÓLNODOSTĘPNYCH I KOMUNIKACJI OKREŚLA DOKUMENTACJA BUDOWLANA, WYKONAWCZA LUB POWYKONAWCZA BUDYNKU

o lokalizacji

Osiedle „Złota 9-tka” w Złotoryi to nasza najnowsza inwestycja, która powstaje w malowniczej i spokojnej części miasta przy ul. Jerzmanickiej. Budynek A /PRIMO/ jest pierwszym z planowanych dziewięciu w tej lokalizacji. Budynek zaprojektowany został z należytą starannością, aby sprostać oczekiwaniom potencjalnych nabywców. Kolor elewacji jest ponadczasowy, a szyku dodają jej wstawki w kolorze złota oraz logo osiedla.

Zespół zabudowy wielorodzinnej „Złota 9-tka” stanie się nowoczesnym osiedlem mieszkaniowym z infrastrukturą znajdującą się w bliskim sąsiedztwie szkoły, szpitala, sklepów, Zalewu Złotoryjskiego oraz przychodni, co niewątpliwie stanowi duży atut przy wyborze mieszkania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się
z nami

Jesteśmy dostępni
dla Ciebie

Osiek, ul. Świętej Katarzyny 78, 59 - 300 Lubin