Osiedle Murano - Lubin

Perłowa / Lubin

WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

galeria

UWAGA: WIZUALIZACJE PRZEDSTAWIAJĄ PRZYKŁADOWE WYKOŃCZENIE ELEWACJI BUDYNKU ORAZ TERENU. ZAKRES WYKOŃCZENIA ELEWACJI, UŻYTE MATERIAŁY, KOLORYSTYKA, ZAGOSPODAROWANIE TERENU, MAŁA ARCHITEKTURA ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ BUDOWLANĄ, WYKONAWCZĄ LUB POWYKONAWCZĄ. WYPOSAŻENIE I WYKOŃCZENIE LOKALI STANOWIĄ PRZYKŁADOWĄ ARANŻACJĘ OKREŚLAJĄCĄ FUNKCJONALNOŚĆ MIESZKAŃ. WYPOSAŻENIE, ILOŚĆ, RODZAJ, MARKA, LOKALIZACJA ORAZ WIELKOŚĆ ZAPROPONOWANYCH URZĄDZEŃ MA CHARAKTER ORIENTACYJNY. LOKALIZACJA PRZYKŁADOWEGO WYPOSAŻENIA I WYKOŃCZENIA POWIĄZANA JEST Z PROJEKTOWANĄ INFRASTRUKTURĄ BUDYNKU. WIZUALIZACJE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH OGÓLNODOSTĘPNYCH LUB WNĘTRZA LOKALI STANOWIĄ PRZYKŁADOWE I ORIENTACYJNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA. MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE WNĘTRZ MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ OD PRZEDSTAWIONYCH NA WIZUALIZACJI. ZAKRES WYPOSAŻENIA I WYKOŃCZENIA LOKALU OKREŚLA UMOWA NABYCIA LOKALU. ZAKRES WYPOSAŻENIA I WYKOŃCZENIA POMIESZCZEŃ OGÓLNODOSTĘPNYCH I KOMUNIKACJI OKREŚLA DOKUMENTACJA BUDOWLANA, WYKONAWCZA LUB POWYKONAWCZA BUDYNKU

o lokalizacji

Osiedle „Murano” w Lubinie to realizowane etapowo osiedle wielorodzinnych budynków o wyraźnie nowoczesnej architekturze, zlokalizowane przy ul. Perłowej w Lubinie. Nazwa osiedla wywodzi się od malowniczej wyspy we Włoszech, a kolorystyka nawiązuje do sztuki szklarskiej, która na Murano rozwijała się już od czasów antycznych. Wewnątrz budynków znajdziemy dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale o zróżnicowanych powierzchniach od ok. 33,00 do 89,00 m². Wszystkie lokale posiadają balkony lub tarasy. W części piwnicznej budynków znajdują się komórki lokatorskie oraz garaże, do których zjedziemy cichobieżnymi windami. Lokale usytuowane na parterze posiadają przestronne tarasy stanowiące doskonałą strefę wypoczynku. Na osiedlu wybudowano również plac zabaw do wyłącznej dyspozycji jego mieszkańców.

Inwestycja położona jest w pobliżu Parku Słowiańskiego i w obrębie rozwijającej się infrastruktury wielkomiejskiej. W okolicy dostępne są punkty usługowe, sklepy spożywcze, apteki, placówki medyczne i edukacyjne oraz centrum handlowe Cuprum Arena. W pobliżu znajdziemy tereny zielone: do skweru Piłsudskiego – 600 m, Lubińskie Błonia w odległości 750 m, Wrocławski Park – 800 m.

Skontaktuj się
z nami

Jesteśmy dostępni
dla Ciebie

Osiek, ul. Świętej Katarzyny 78, 59 - 300 Lubin