Osiedle Platinum - Lubin

ul. Kwiatowa

galeria

UWAGA: WIZUALIZACJE PRZEDSTAWIAJĄ PRZYKŁADOWE WYKOŃCZENIE ELEWACJI BUDYNKU ORAZ TERENU. ZAKRES WYKOŃCZENIA ELEWACJI, UŻYTE MATERIAŁY, KOLORYSTYKA, ZAGOSPODAROWANIE TERENU, MAŁA ARCHITEKTURA ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ BUDOWLANĄ, WYKONAWCZĄ LUB POWYKONAWCZĄ. WYPOSAŻENIE I WYKOŃCZENIE LOKALI STANOWIĄ PRZYKŁADOWĄ ARANŻACJĘ OKREŚLAJĄCĄ FUNKCJONALNOŚĆ MIESZKAŃ. WYPOSAŻENIE, ILOŚĆ, RODZAJ, MARKA, LOKALIZACJA ORAZ WIELKOŚĆ ZAPROPONOWANYCH URZĄDZEŃ MA CHARAKTER ORIENTACYJNY. LOKALIZACJA PRZYKŁADOWEGO WYPOSAŻENIA I WYKOŃCZENIA POWIĄZANA JEST Z PROJEKTOWANĄ INFRASTRUKTURĄ BUDYNKU. WIZUALIZACJE WNĘTRZ PRZESTRZENI WSPÓLNYCH OGÓLNODOSTĘPNYCH LUB WNĘTRZA LOKALI STANOWIĄ PRZYKŁADOWE I ORIENTACYJNE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA. MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE WNĘTRZ MOGĄ RÓŻNIĆ SIĘ OD PRZEDSTAWIONYCH NA WIZUALIZACJI. ZAKRES WYPOSAŻENIA I WYKOŃCZENIA LOKALU OKREŚLA UMOWA NABYCIA LOKALU. ZAKRES WYPOSAŻENIA I WYKOŃCZENIA POMIESZCZEŃ OGÓLNODOSTĘPNYCH I KOMUNIKACJI OKREŚLA DOKUMENTACJA BUDOWLANA, WYKONAWCZA LUB POWYKONAWCZA BUDYNKU

o lokalizacji

Osiedle „Platinum” to zespół budynków wielorodzinnych, zlokalizowanych przy ulicy Kwiatowej w Lubinie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Leśnego. Okolica charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową oraz dostępem do terenów zielonych, co jest strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy cenią sobie bliski kontakt z naturą. Inwestycję wyróżnia nowoczesna elewacja w klasycznej biało-grafitowej kolorystyce, a całość dopełniają przeszklone balustrady balkonowe oraz duże okna tarasowe. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, które zjeżdżają do poziomu piwnic tj. garaży i komórek lokatorskich.

W budynkach zaprojektowano lokale mieszkalne o zróżnicowanych metrażach od przytulnych 30-metrowych kawalerek do cztero- i pięciopokojowych mieszkań o powierzchniach 70,00 – 90,00 m². Mieszkania parterowe posiadają duże, częściowo zadaszone tarasy. Pozostałe mieszkania posiadają balkony lub mniejsze tarasy. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, przychodnie, stacja paliw, serwis samochodowy, apteki oraz wiele innych. Na osiedlu powstanie również plac zabaw, który będzie do dyspozycji każdego z mieszkańców Osiedla Platinum.

Skontaktuj się
z nami

Jesteśmy dostępni
dla Ciebie

Osiek, ul. Świętej Katarzyny 78, 59 - 300 Lubin